The L. B. Morris Elementary School Third Quarter honor roll is as follows:

Principal's List

3rd Grade - Tyler Hartman, Garett Holloway, Teegan Kunkel, William Locke, Dominic Madera,

4th Grade - Emma Gavornik, Ethan Konklin, Aaron Lienhard, Brooke McElmoyle, Nathan Rosahac.

5th Grade - Jacqueline Condly, Emma Dunbar, Dominique Harris, Heather Locke, Nicholas Rosahac, Emelyn Shirley.

6th Grade - Miranda Antiga, Margaret Holloway, Kayley Kovac, Jonathan Parramore, Derek Scott, Brendan Silfies.

7th Grade -Brian DeMarco, Jian Qiu Gentile, Ilse Hassler, Joseph Montesrin, Kailee Romanchik, Emily Sailer, Lilly Snyder,

8th Grade - Josiah Behrens, Lindsay Capper, Johnathan Condly, Emily Kattner, Erin Kelly, Devon Matz, Christopher Miller, Matthew Miller.

Honor Roll

3rd Grade - Grace Baldassano, Brandon Becker, Makena Boger, Isabella Collotty,

Taylor Craigie, Kaitlyn Demarco, Cobe Frycklund, Crystal Furler, Marley Hallihan, Brian Haselden, Ashley Hill, Sydney McArdle, Kayla McCoy, Shannon McHugh, Kai Mele, Treasurelly Nelson, Paul Onuskanich, Julienne Pheiffer, Alexander Putt, Nolan Rehrig, Hager Rodgers, Emily Rohling, Dade Schoenberger, William Schwartz, Kristen Scott, Anna Shigo, Holly Skrimcovsky, Noah Snisky, Ian Susko, Jason Walck, Chole Wilson, Jared Wimmer.

4th Grade - Sean Bevilacqua, Dominick Bierman, Evan Dart, Ryan Dries, Emily Duane, Trevor Hickey, Samuel Hydro, Christine McLaughlin, Sadie Mooney, Ethan Mordaunt, Jocelyn Phillips, Rebecca Ripley, Zoe Satterthwaite, Jacob Schwartz, Thomas Sehenuk, Alexander Strauss, Natalie Terpstra, Zachary Searfoss.

5th Grade - Mikki Bernhard, Abigail Bleicher-Healey, Lucas Boyle, Dale Edwards, Christian Gould, Alyssa Gruber, Luke Hartrum, Alexander Hauck, Ashley Meyer, Abigail Paul, Alexa Romanchik, Mackenzie Rosenberger, Jason Scott, Austin Sheckler, Alec Smith, Megan Steber, Michael Turner, Jordan Waselus.

6th Grade - Ashlee Ahner, David Bowen, Jacob Burkhart, Brooke Cope, Leah Detweiler, Lauren Donati, Cole Frycklund, Dennis Hawk, Madison Hernandez, Lauren Hill, Vincent Isabella, Nicko Jacques, Derek Joyce, Aaron Joyce, Danielle Kattner, Jessica Lauer, Sierra Locke, Antonio Madera, Brittney Marzen, Tyler McCormick, LauraAnn McDevitt, Gordon Mooney, Kaitlyn Ohl, Nick Porembo, Gabriel Rodriquez, Damian Savacool, Cassandra Simmons, Veronica Smith, Christina Steigerwalt, Sabrina Steigerwalt, Todd Stelling.

7th Grade - Autumn Cope, Rebecca Cressman, Hope Damian, Trent Dempsey, David Dorosh, Brian Fasolino, Amber Furler, RuiNa Gentile, Connor Guerra, Jerrol Hauck, Colton Hurley, Alec Lauer, Emily Leifholt, Ashlie McCormick, Jordan McElmoyle, Jason Montemuro, Hannah Mordaunt, Erin Shigo, Angellica Stauffer, Alyssa Sylvester, Brianna Waselus.

8th Grade - Joshua Abbott, Adrian Brady, Gianna Bucci, Katie Conway, Nicholas Csaszar, Matthew Dreher, Owen Henniger, Colleen Hoffman, Katarina Kattner, Emily Kenna, William Kovolenko, Nicole Nace, Jackson Potash, Nicole Reinhart, Emylee Steber, Alex Steigerwalt, Makenzie Walck, Brittani Ward.